Dat herken ik!

Ik herken mezelf. Wat nu?

Daar ben je. Toch nog een stap verder gezet naar meer informatie.
Misschien ben je er wel een beetje van geschrokken? Geeft niets hoor, alle begrip.       keuzekaarten kern
We proberen het zo makkelijk mogelijk voor je te maken.

Wat kan zelf-zorg voor jou doen?                    foolness kern

Onder zelf-zorg verstaan wij dat jij in staat bent om een keuze te maken voor je gezondheid. Dat jij de stap kan en zelf durft te zetten in en om je eigen leven weer op te pakken of om een nieuwe weg in te slaan. Of het nu in je gezin, relatie of op het werk is, ook in je sociale vriendenkring kan en mag je keuzes maken.Soms heb je je in de situatie berust of je erbij neergelegd. Dat kan natuurlijk en als jij je er goed bij voelt dan is dat prima. Zo niet dan kun je besluiten om aan de slag te gaan met jezelf. Er zijn diverse mogelijkheden die je kunt onderzoeken voor jezelf. Gewoon om te kijken waar jij je prettig bij voelt. Een workshop in een kleine groep met het spel !Kies bijvoorbeeld. Zo kun je op een ongedwongen manier in een veilige en prettige omgeving eens ervaren wat het voor je kan betekenen. Of je maakt een afspraak bij één van de zorgprofessionals die op de site vermeld staan. Een afspraak is zo gemaakt en in een één op één gesprek kun je overleggen met de professional wat voor jou het beste is.

fullness kern Nadat je een afspraak heb gemaakt bij de !K-Fullness  professional bij jou in de buurt en een intakegesprek heb gehad, ga je eventueel thuis in je eigen omgeving met 5 tools (!K-toolbox) aan de slag. Elk boekje is een ontdekkingsreis in jezelf. Je kunt ervoor kiezen de tool mee te nemen naar de volgende afspraak en het te bespreken. Zo heb je altijd een begin van een gesprek.
Jij schrijft het, jij koestert het, jij bewaard het. Er is geen goed of fout. Het is voor jou gemaakt om, als je daar behoefte aan hebt, je het op elk moment er weer bij kunt pakken en kan doorlezen en of aanvullen.

Om je weer te laten nadenken of glimlachen als je het terug leest.

Voor wie is deze zelf-zorg methode?
Voor mensen die:
!  zelf stappen willen nemen en zetten
!  vastlopen in hun dagelijks leven door gepieker
!  moeite hebben om hun keuze te bepalen en uit te voeren
!  openstaan voor zelf-zorg mogelijkheid
!  antwoorden en mogelijkheden zoeken in zichzelf
! durven te kiezen voor zichzelf
!  bereid zijn om tijd en energie in zichzelf willen investeren

Én uiteraard als je jezelf heb herkend op de !K-Foolness pagina.

Wat doet het werken met deze toolbox voor jou?

! Het laat je weer ervaren en voelen dat je een volwaardig en compleet mens bent
! Het helpt je om jouw eigen rode draad te ontdekken door zichtbaar te maken wat jou belemmert om je gevoel te volgen
! Het versterkt je zelfvertrouwen en bied je een handvat om de regie over je leven weer in eigen handen te nemen
! Laat je inzien en voelen dat je je eigen keuzes kan én mag maken in bijvoorbeeld relaties, vriendschappen, gezin, opvoeding, werk, pesten, discriminatie, geweld, racisme, misbruik, scholing, uiterlijk

Waarom zou je ervoor kiezen?

Zodat je verder kunt op eigen kracht!

 

%d bloggers liken dit: