!Kies Spel 2.0

!Kies spel 2.0 is ontwikkeld om bewustwording te creëren bij afhankelijkheid in relaties. De vraagstelling, samen met de krachtige beelden in het spel, nodigen uit tot het onderzoeken van persoonlijke keuzes.
Worden er keuzes gemaakt voor persoonlijke ontwikkeling of worden ze gemaakt in het belang van een ander? Het therapeutisch spel laat ervaren dat ook andere keuzes mogelijk zouden kunnen zijn. Het spel bevat 3 soorten kaarten.

Keuze ( verbinding) kaarten

Keuze ( verbinding) kaarten

!K-Fullness (feel good) kaarten

!K-Fullness (feel good) kaarten

!K-Foolness (inzicht) kaarten

!K-Foolness (inzicht) kaarten

Joker (!K-between)

Joker (!K-between)

 

 

 

 

 

Ontdek de kracht van het spel als creatief hulpmiddel om uitnodigend in te zetten bij zowel individuele- als groepsgesprekken.
Het is geschikt voor mannen en vrouwen, jong (volwassenen) en oud.

Het spel wordt bij de workshops regelmatig ingezet en als positief ervaren.

 

Nu kopen

%d bloggers liken dit: